Palvelemme

Arkisin ma–pe klo 9–15
Kesäaikana (1.6.–15.8) ma–pe klo 10–15.

Joensuu

Kauppakaari 1, 80100 Joensuu
Puh. 010 830 4100
joensuu@jipisannointi.fi

Soittaminen 010- alkuisiin numeroihin maksaa 1.5.2017 alkaen 8,4 snt/puhelu (alv 24%) kiinteästä verkosta ja matkapuhelimesta soitettaessa.

Ota yhteyttä

Asikainen Juha

Tekninen isännöitsijä
RKM, ITS-TEK
Puh. 010 830 4112
juha.asikainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Kempas Keijo

Isännöitsijä
RKM, ITS
Puh. 010 830 4106
keijo.kempas@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Lipo Iiro

Isännöitsijä
Puh. 010 830 4103
iiro.lipo@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Nuutinen Kari

Isännöitsijä
Puh. 010 830 4115
kari.nuutinen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Pajarinen Jere

Isännöitsijä
RI AMK, ITS
Puh. 010 830 4119
jere.pajarinen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Poutiainen Pekka

Isännöitsijä
Puh. 010 830 4102
pekka.poutiainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Ryhänen Konsta

Isännöitsijä
Puh. 010 830 4123
konsta.ryhanen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Svensk Jarkko

Auktorisoitu isännöitsijä
Puh. 010 830 4114
jarkko.svensk@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Tarnanen Janne

Isännöitsijä
KTM, ITS
Puh. 010 830 4107
janne.tarnanen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Korhonen Toivo

Isännöitsijä / yrittäjä
AIT, LVV
Puh. 010 830 4105
gsm. 050 362 8425
toivo.korhonen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Sutinen Hannu

Isännöitsijä / yrittäjä
AIT
Puh. 010 830 4101
gsm. 0400 670 333
hannu.sutinen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Kervinen Marja

KLT-Kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4122
marja.kervinen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Kolari Jaana

Kiinteistösihteeri / vuokraus
KISI, LVV
Puh. 010 830 4109
jaana.kolari@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Korhonen Jaana

Kiinteistösihteeri, KISI
Puh. 010 830 4117
jaana.korhonen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Mutanen Eetu

Kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4124
eetu.mutanen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Nissinen Minna

KISI
Kirjanpitäjä / ostolaskut
Puh. 010 830 4113
minna.nissinen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Romppanen Merja

Kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4111
merja.romppanen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Shibalovich Dina

Kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4100
dina.shibalovich@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Timonen Merja

Kiinteistösihteeri, KISI
Puh. 010 830 4104
merja.timonen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Haantio Hilppa

Harjoittelija
Puh. 010 830 4110
hilppa.haantio@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Toratti Sisko

Harjoittelija
Puh. 010 830 4108
sisko.toratti@jipisannointi.fi

Lieksa

Moisionkatu 1, 81700 Lieksa
Puh. 010 830 4130
lieksa@jipisannointi.fi

Soittaminen 010- alkuisiin numeroihin maksaa 1.5.2017 alkaen 8,4 snt/puhelu (alv 24%) kiinteästä verkosta ja matkapuhelimesta soitettaessa.

Ota yhteyttä

Koponen Sauli

Isännöitsijä, IAT
Puh. 010 830 4132
sauli.koponen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Justander Päivi

Isännöitsijä, AIT
Puh. 010 830 4137
paivi.justander@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Pikkarainen Ritva

Isännöitsijä, IAT
Puh. 010 830 4135
ritva.pikkarainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Tahvanainen Petteri

Isännöitsijä
Puh. 010 830 4131
petteri.tahvanainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Pirtonen Jonna

Kiinteistösihteeri
Puh. 010 830 4140
jonna.pirtonen@jipisannointi.fi

Laskutusosoitteet

ASIAKASTALOYHTIÖIDEN LASKUT

Voit lähettää asiakastaloyhtiöillemme laskuja:

1) Verkkolaskuna taloyhtiön verkkolaskuosoitteeseen. Suomalaisten yhtiöiden verkkolaskuosoitteet löytyvät Tietoyhteiskunnan Kehittämiskeskus Tieken palvelusta: www.tieke.fi

2) Paperilaskuna: c/o Joen Isännöintipalvelu Oy, Kauppakaari 1, 80100 Joensuu. Taloyhtiölle tulevassa laskussa on maksajatietona oltava aina taloyhtiön nimi.

JOEN ISÄNNÖINTIPALVELU OY:N LASKUT

Joen Isännöintipalvelu Oy:lle voit lähettää laskuja seuraavasti:

1) Verkkolaskuna:

Verkkolaskuoperaattorimme: Op-Pohjola-ryhmä/OKOYFIHH ja verkkolaskuosoitteemme: FI4157700520037638. OVT-tunnus 003707823878.


2) Paperilaskuna osoitteeseen:

Joen Isännöintipalvelu Oy
c/o Carelian Taloushallintopalvelut Oy
Rantakatu 26 A 5 kerros
80100 Joensuu


Ensisijaisesti pyydämme käyttämään verkkolaskua.

Lataa laskutustiedot pdf