Palvelemme

ma-pe klo 9-15
Asiakaspalvelu Joensuu 010 830 4100, joensuu@jipisannointi.fi
Asiakaspalvelu Lieksa 010 830 4130, lieksa@jipisannointi.fi

TOIMISTOILLA ASOINTI AJANVARAUKSELLA.
KÄYTÄTHÄN ASIOIDESSASI MASKIA, KIITOS!

Joensuu

Kauppakaari 1, 80100 Joensuu
Puh. 010 830 4100
joensuu@jipisannointi.fi

Kirjanpito (tavoitteet, saldot, lainaosuudet, rahastoinnit ym.)
Puh. 010 830 4116
kirjanpito@jipisannointi.fi

Soittaminen 010- alkuisiin numeroihin maksaa 1.5.2017 alkaen 8,4 snt/puhelu (alv 24%) kiinteästä verkosta ja matkapuhelimesta soitettaessa.

jip_isannointi_hilppa_haantio

Haantio Hilppa

Kiinteistösihteeri
IAT
Puh. 010 830 4125
hilppa.haantio@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Kolehmainen Riikka

Kiinteistösihteeri
ITS
Puh. 010 830 4136
riikka.kolehmainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Tuovinen Sari

Kiinteistösihteeri
Puh. 010 830 4114
sari.tuovinen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Jako Niina

Kiinteistösihteeri
Puh. 010 830 4100
niina.jako@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Kiukkonen Henna

Kiinteistösihteeri
010 830 4100
henna.kiukkonen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Partanen Kiia

Kiinteistösihteeri
Puh. 010 830 4100
kiia.partanen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Korhonen Juulia

Kiinteistösihteeri,
Puh. 010 830 4100
juulia.korhonen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Teemu Kemppainen

Harjoittelija
teemu.kemppainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Karttunen Miia

Harjoittelija
miia.karttunen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Korhonen Jaana

Vuokraus / kiinteistösihteeri
VUT, KISI,
Puh. 010 830 4117
gsm.040 140 90 23
jaana.korhonen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_jaana_kolari

Sutinen Jaana

Vuokraus / kiinteistösihteeri
LVV, KISI
Puh. 010 830 4109
gsm. 040 140 9021
jaana.sutinen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_marja_kervinen

Kervinen Marja

Kirjanpitäjä
KLT
Puh. 010 830 4122
marja.kervinen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_merja_romppanen

Romppanen Merja

Kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4111
merja.romppanen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_dina_shibalovich

Shibalovich Dina

Kirjanpitäjä, KTM
Puh. 010 830 4100
dina.shibalovich@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Saavalainen Sinikka

Kirjanpitäjä
sinikka.saavalainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Sutinen Emmi

Ostolaskut/Kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4100
emmi.sutinen@jipisannointi.fi
ostolaskut@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Sissonen Johanna

Projektipäällikkö
Puh. 010 830 4129
johanna.sissonen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Antikainen Sirja

Isännöitsijä
ITS-TEK
Puh. 010 830 4124
sirja.antikainen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_juha_asikainen

Asikainen Juha

Tekninen isännöitsijä
RKM, ITS-TEK
Puh. 010 830 4112
juha.asikainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Harinen Heikki

Isännöitsijä
IAT
Puh. 0108304121
heikki.harinen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Herttuainen Olli

Isännöitsijä
KTM, IAT
Puh. 010 830 4123
olli.herttuainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Justander Päivi

Isännöitsijä, AIT
Puh. 010 830 4137
paivi.justander@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Keinonen Petteri

Isännöitsijä
RI AMK
Puh. 0108304118
petteri.keinonen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_keijo_kempas

Kempas Keijo

Isännöitsijä
RKM, ITS
Puh. 010 830 4106
keijo.kempas@jipisannointi.fi

jip_isannointi_iiro_lipo

Lipo Iiro

Isännöitsijä
IAT
Puh. 010 830 4103
iiro.lipo@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Mäkelä Katja

Isännöitsijä
Puh. 010 830 4127
katja.makela@jipisannointi.fi

jip_isannointi_jere_pajarinen

Pajarinen Jere

Teknisen isännöinnin päällikkö, isännöitsijä
RI AMK, ITS
Puh. 010 830 4119
jere.pajarinen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_pekka_poutiainen

Poutiainen Pekka

Isännöitsijä
Puh. 010 830 4102
pekka.poutiainen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_janne_tarnanen

Tarnanen Janne

Isännöintipäällikkö
KTM, ITS
Puh. 010 830 4107
janne.tarnanen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Tiitinen Heikki

Isännöitsijä
Puh. 010 830 4126
heikki.tiitinen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_toivo_korhonen

Korhonen Toivo

Isännöitsijä / yrittäjä
AIT, LVV
Puh. 010 830 4105
gsm. 050 362 8425
toivo.korhonen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_hannu_sutinen

Sutinen Hannu

Isännöitsijä / yrittäjä
AIT
Puh. 010 830 4101
gsm. 0400 670 333
hannu.sutinen@jipisannointi.fi

Lieksa

Moisionkatu 1, 81700 Lieksa
Puh. 010 830 4130
lieksa@jipisannointi.fi

Kirjanpito (tavoitteet, saldot, lainaosuudet, rahastoinnit ym.)
Puh. 010 830 4116
kirjanpito@jipisannointi.fi

Soittaminen 010- alkuisiin numeroihin maksaa 1.5.2017 alkaen 8,4 snt/puhelu (alv 24%) kiinteästä verkosta ja matkapuhelimesta soitettaessa.

Ota yhteyttä

Kähkönen Pekka

Kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4131
pekka.kahkonen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_paivi_justander

Justander Päivi

Isännöitsijä, AIT
Puh. 010 830 4137
paivi.justander@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Kaiholehto Heikki

Isännöitsijä
Puh. 0108304133
heikki.kaiholehto@jipisannointi.fi

jip_isannointi_sauli_koponen

Koponen Sauli

Isännöitsijä, IAT
Puh. 010 830 4132
sauli.koponen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_ritva_pikkarainen

Pikkarainen Ritva

Isännöitsijä, IAT
Puh. 010 830 4135
ritva.pikkarainen@jipisannointi.fi

Laskutusosoitteet

ASIAKASTALOYHTIÖIDEN LASKUT

Voit lähettää asiakastaloyhtiöillemme laskuja:

1) Verkkolaskuna taloyhtiön verkkolaskuosoitteeseen. Suomalaisten yhtiöiden verkkolaskuosoitteet löytyvät Tietoyhteiskunnan Kehittämiskeskus Tieken palvelusta: www.tieke.fi

2) Paperilaskuna: c/o JIP Isännöinti / Joen Isännöintipalvelu Oy, Kauppakaari 1, 80100 Joensuu. Taloyhtiölle tulevassa laskussa on maksajatietona oltava aina taloyhtiön nimi.

JIP ISÄNNÖINNIN LASKUT

JIP Isännöinnille voit lähettää laskuja seuraavasti:

1) Verkkolaskuna:

Verkkolaskuoperaattorimme: Op-Pohjola-ryhmä/OKOYFIHH ja verkkolaskuosoitteemme: FI4157700520037638. OVT-tunnus 003707823878.


2) Paperilaskuna osoitteeseen:

JIP Isännöinti / Joen Isännöintipalvelu Oy
c/o Rantalainen & Talsi Oy
Malmikatu 5 B, 3. kerros
80100 Joensuu


Ensisijaisesti pyydämme käyttämään verkkolaskua.

Lataa laskutustiedot pdf

Tietosuojaseloste

JIP Isännöinnin tietosuojaseloste pdf