location

asiakaspalvelu@jipisannointi.fi
0108304100

clock

ma-pe klo 10-15

ASIAKASPALVELU
autopaikat, muuttoilmoitukset, osakemerkinnät, asiakasneuvonta
asiakaspalvelu@jipisannointi.fi tai p. 010 830 4100

TALOUSHALLINTO/KIRJANPITO
vastikkeet, käyttökorvaukset ja vuokrat, lainaosuudet, rahastoinnit, maksusuunnitelmat  
kirjanpito@jipisannointi.fi 

OSTOLASKUT
ostolaskujen vastaanotto sähköisesti, ostolaskujen käsittely, maksatus
ostolaskut@jipisannointi.fi

VUOKRAUS
vuokravälityspalvelu,  esittelyt,  vuokrasopimukset
vuokraus@jipisannointi.fi p. 0108304117

TEKNINEN ISÄNNÖINTI
korjausten suunnittelu, valvonta, kosteiden tilojen kartoitus, vesieriste- ja haitta-ainekartoitukset
jere.pajarinen@jipisannointi.fi

Puhelun hinta 010-numeroon soitettaessa: 0,0835 €/puhelu + 0,167 €/min (sis. alv).

Joensuu

Kauppakaari 1, 80100 Joensuu

Ota yhteyttä

Gröhn Mia

Palvelusihteeri, tiimivastaava
Puh. 010 830 4141
mia.grohn@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Pelkonen Hanna

Palvelusihteeri
Puh. 010 830 4128
hanna.pelkonen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Karhu Susanna

Palvelusihteeri
Puh. 010 830 4122
susanna.karhu@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Kolehmainen Riikka

Kiinteistösihteeri
ITS
Puh. 010 830 4136
riikka.kolehmainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Anttilainen Riikka-Leena

Palvelusihteeri
HTM
Puh. 010 830 4125
riikka-leena.anttilainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Juutilainen Henri

Kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4120
henri.juutilainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Karttunen Miia

Kirjanpitäjä / Kiinteistösihteeri
Puh. 010 830 4144
miia.karttunen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Kinnunen Riitta

Kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4133
riitta.kinnunen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Martikainen Miila

Kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4114
miila.martikainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Raatikainen Renja

Kirjanpitäjä, ostolaskut
Puh. 010 830 4146
renja.raatikainen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_dina_shibalovich

Shibalovich Dina

Kirjanpitäjä
KTM
Puh. 010 830 4134
dina.shibalovich@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Varis Heli

Kirjanpitäjä, harjoittelija
Puh. 010 830 4115
heli.varis@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Korhonen Jaana

Vuokravälittäjä VUT, KISI
Puh. 010 830 4117
GSM 050 550 8378
jaana.korhonen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Laukkanen Kati

Vuokravälittäjä LVV, LKV
vastaava hoitaja
Puh. 010 830 4116
kati.laukkanen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Turunen Satu

Toimistopäällikkö
Luk, Tradenomi YAMK
Puh. 010 830 4113
GSM 050 388 6619
satu.turunen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Antikainen Sirja

Isännöitsijä
ITS-TEK
Puh. 010 830 4124
sirja.antikainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Harinen Heikki

Isännöitsijä
IAT
Puh. 010 830 4121
heikki.harinen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Herttuainen Olli

Isännöitsijä, tiimivastaava
KTM, ITS
Puh. 010 830 4123
olli.herttuainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Hämäläinen Manu

Isännöitsijä
Puh. 010 830 4151
manu.hamalainen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_keijo_kempas

Kempas Keijo

Isännöitsijä
RKM, ITS
Puh. 010 830 4106
keijo.kempas@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Koiso-Kanttila Kukka

Isännöitsijä
IAT
Puh. 010 830 4108
kukka.koiso-kanttila@jipisannointi.fi​​​​​​​​​​​​​​

Ota yhteyttä

Kupiainen Mika

Toimistoisännöitsijä
Puh. 010 830 4129
mika.kupiainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Leppänen Elias

Isännöitsijä
Puh. 010 830 4142
elias.leppanen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Mäkelä Katja

Isännöitsijä, IAT
Puh. 010 830 4150
katja.makela@jipisannointi.fi

jip_isannointi_pekka_poutiainen

Poutiainen Pekka

Isännöitsijä
Puh. 010 830 4102
pekka.poutiainen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_janne_tarnanen

Tarnanen Janne

Isännöintipäällikkö
KTM, AIT
Puh. 010 830 4107
janne.tarnanen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Tiitinen Heikki

Isännöitsijä, IAT
Puh. 010 830 4126
heikki.tiitinen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_jere_pajarinen

Pajarinen Jere

Teknisen isännöinnin päällikkö, isännöitsijä
RI AMK, ITS
Puh. 010 830 4119
jere.pajarinen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Saastamoinen Jarno

Projektipäällikkö, tekninen isännöinti
RI YAMK
Puh. 010 830 4155
jarno.saastamoinen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Keinonen Petteri

Tekninen isännöitsijä
RI AMK, IAT
Puh. 010 830 4118
petteri.keinonen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Lauronen Ira

Tekninen huoltotyöntekijä
Puh. 010 830 4110
ira.lauronen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_toivo_korhonen

Korhonen Toivo

Toimitusjohtaja
AIT, LVV
Puh. 010 830 4105
GSM 050 362 8425
toivo.korhonen@jipisannointi.fi

Juuka

Poikolantie 2, 83900 Juuka

Ota yhteyttä

Halonen Anne

Isännöitsijä, ITS
Puh. 010 830 4154
anne.halonen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Miettinen Mika

Isännöitsijä, ITS, vuokrakohteet
Puh. 010 830 4153
mika.miettinen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Pennanen-Jehkonen Taimi

Kirjanpitäjä, vuokrareskontrat
Puh. 010 830 4152
taimi.jehkonen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Korkeakoski Tarja

Kiinteistösihteeri / kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4109
tarja.korkeakoski@jipisannointi.fi

Lieksa

Pielisentie 54-56, 81700 Lieksa ja Moisionkatu 1, 81700 Lieksa (Isännöinti Lieksa)

Ota yhteyttä

Ikonen Laura

Taloushallinnon tiimivastaava
Puh. 010 830 4145
laura.ikonen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Kähkönen Pekka

Kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4131
pekka.kahkonen@jipisannointi.fi

jip_isannointi_sauli_koponen

Koponen Sauli

Isännöitsijä, IAT
Puh. 010 830 4132
sauli.koponen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Korkalainen Jussi

Isännöitsijä
Puh. 010 830 4137
jussi.korkalainen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Saastamoinen Sara

Isännöitsijä, ITS
Puh. 010 830 4127
sara.saastamoinen@jipisannointi.fi

Ota yhteyttä

Salmi Eija

Isännöitsijä, IAT, ITS®-TEK II, ITS®
Puh. 010 830 4138
eija.salmi@jipisannointi.fi

Isännöinti Lieksa

Ota yhteyttä

Salmi Waltter

Isännöitsijä, talotekniikan insinööri, LKV
Puh. 010 830 4139
waltter.salmi@jipisannointi.fi

Isännöinti Lieksa

Laskutusosoitteet

ASIAKASTALOYHTIÖIDEN LASKUT

Voit lähettää asiakastaloyhtiöillemme laskuja:

  1. Verkkolaskuna taloyhtiön verkkolaskuosoitteeseen. Suomalaisten yhtiöiden verkkolaskuosoitteet löytyvät Tietoyhteiskunnan Kehittämiskeskus Tieken palvelusta: www.tieke.fi

  2. Paperilaskuna: c/o JIP Isännöinti / Joen Isännöintipalvelu Oy, Kauppakaari 1, 80100 Joensuu. Taloyhtiölle tulevassa laskussa on maksajatietona oltava aina taloyhtiön nimi.

  3. Voitte toimittaa laskunne pdf:nä osoitteeseen ostolaskut@jipisannointi.fi 

JIP ISÄNNÖINNIN LASKUT

JIP Isännöinnille voit lähettää laskuja seuraavasti:

1. Verkkolaskuna:

Yritys: Joen Isännöintipalvelu Oy / JIP Isännöinti
Verkkolaskuoperaattori: Op-Pohjola-ryhmä
Välittäjän tunnus: OKOYFIHH
verkkolaskuosoite: FI4157700520037638
OVT-tunnus: 003707823878

2. Mikäli verkkolaskujen lähettäminen ei ole mahdollista, voitte toimittaa laskunne pdf:nä osoitteeseen satu.turunen@jipisannointi.fi

Mahdolliset paperilaskut osoitteeseen: 

JIP Isännöinti / Joen Isännöintipalvelu Oy
Kauppakaari 1
80100 Joensuu

Lataa laskutustiedot